Sokół Konopnica - Perła Borzechów 4:2 (3:1)

Bramki: R. Pryimak 3, Ł Złocki.

Bramki dla Perły: M. Pietryka, J. Wójcik.

Skład: P. Borzęcki -- M. Galiński ('46 W. Próchniak), R. Jezierski ('46 J. Sawicki), O. Chuiev ('46 K. Kusyk) -- M. Citkowski, P. Wójcik, D. Aftyka, K. Dudek, M. Bednarski ('46 D. Drzazga) -- R. Jęczeń ('46 Ł. Złocki), R. Pryimak ('46 zaw. test.).

Pierwsze w tym roku zwycięstwo Sokoła! Takie wiadomości lubimy! Spotkanie z grającą w wyższej lidze Perłą Borzechów zakończyło się wynikiem 4:2 (3:1). Rostik Pryimak jeszcze w pierwszej połowie skompletował klasycznego hattricka, a po przerwie jedno trafienie dołożył niezawodny jesienią Łukasz Złocki. W drużynie przeciwnika wystąpiło aż 3 byłych zawodników Sokoła: Konrad Wójcik (wypożyczenie do końca czerwca), Jarosław Wójcik oraz Marcin Pietryka i to właśnie Ci dwaj ostatni zdobyli po jednym trafieniu dla Perły. Można zatem powiedzieć, że dziś strzelał tylko Sokół .