KS SOKÓŁ Konopnica - strona nieoficjalna

Sokół Konopnica - Czarni 1947 Dęblin, Stadion w Radawcu Dużym, godz. 16:00.

pon.

Avia II Świdnik - Tur Milejów

NIeszczęścia chodzą stadami

• autor: Adam32, 2016-05-04 09:05

KS Ciecierzyn- Sokół Konopnica 2:0 (0:0)

Bramki: Ciecierzyn: '51, '54 Ł. Nowosad

Żółte Kartki: Sokół: Ł Złocki x2, M. Pietryka, R. Jezierski, P. Wójcik, O. Chuiev,

Czerwone kartki: Sokół: '29 Ł. Złocki (za 2 żółte), '90+2 A. Moryc.

KC Ciecierzyn: 0 kartek.

Skład: Sokół: P. Borzęcki -- M. Galiński, R. Jezierski ('73 J. Sawicki), K. Kusyk ('65 R. Jęczeń), K. Wójcik -- N. Onuoha ('60 A. Moryc), P. Wójcik ('67 M. Gospodarek), K. Dudek, O. Chuiev -- M. Pietryka, Ł. Złocki.

Ciecierzyn: D. Paradowski -- M. Kołtun, D. Komarzeniec, M. Korolczuk, A. Kuśmirek, M. Materna, Ł. Nowosad, R. Sidor ('57 Z. Flor), M. Skrzypek, S. Targoński ('75 D. Kamiński), T. Trochimiuk ('83 R. Królik).

Więcej w rozwinięciu.

Nawiązując do tytułu we wczorajszym meczu nieszczęście miało jedno imię - "sędzia". Wiem że narzekanie na sędziów nie jest mile widziane lecz to co wczoraj wyprawiał główny arbiter woła o pomstę do nieba. Sądząc z ilości kartek można by stwierdzić, ze rzeźnicy z Konopnicy przyjechali wyrżnąć w pień załogę z Ciecierzyna. Mecz był ostry, lecz z obu stron, natomiast kartki pokazywane tylko w jedną. Sędzia hołdował zasadzie "co z oczu to z serca" i ostentacyjnie odwracał się plecami w sytuacjach gdy faulowani byli nasi zawodnicy. Wyjątkową czujnością i spostrzegawczością wykazywał się przy faulach naszych zawodników. Słaby sędzia z przerośniętym ego i potrzebą zaistnienia na boisku. Oby jak najmniej takich w naszej lidze.

Jednakże nie sędzia wygrywa mecze. Sami sobie jesteśmy winni, do 30 minuty graliśmy dobrze i mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do wyjścia na prowadzenie. Niestety, Łukasz Złocki po kolejnym nie gwizdniętym faulu na nim przy wyjściu sam na sam z bramkarzem stracił panowanie nad nerwami i w niewybrednych słowach skomentował pracę "arbitra". Obejrzał za to żółtą kartkę, a że swój dosadny komentarz kontynuował, obejrzał za chwilę drugą. Po tej sytuacji mecz wydawał się ustawiony, jednak nasza drużyna nie rezygnowała. Niestety, dwa błędy obrońców na początku drugiej połowy spowodowały utratę bramek.

Walczyliśmy do końca, w drugiej połowie Rafał Jęczeń trafił w poprzeczkę lecz piłka nie chciała wpaść do bramki rywali. Drużyna z Ciecierzyna grając w przewadze w wielu momentach musiała się bronić na swojej połowie. Wyprowadzała jednak groźne kontrataki, przy których nasi obrońcy zmuszeni byli się do najwyższego wysiłku.

Mecze wygrywa się przede wszystkim głową, cierpliwością i spokojem, a wojowanie z sędziami nigdy jeszcze dla żadnej drużyny się dobrze nie skończyło.

autor: ~KS 2016-05-04 17:34:12

avatar co do kartek, ze niby mecz był ostry a sedzia tylko was kartkowal. Mozna by w to uwierzyc ale liczby mowią co innego. Jesienią dostaliscie w meczu z nami 8 kartek a KS tylko dwie. Teraz dostaliscie 6 zóltych a KS zero. W 18 meczach ligowych KS dostał w sumie 30 zoltych kartek co daje srednia 1,66 na mecz. KS gra w piłkę nie w kości. Wy tylko w dwoch meczach zlapaliscie połowe kartek które KS dostal w 18 kolejkach. Dziekuje dobranoc.

autor: ~zwykły kibic 2016-05-04 18:47:57

avatar Stado – grupa osobników tego samego, rzadziej różnych gatunków zwierząt, żyjąca na określonym terytorium, związana mniej lub bardziej zaawansowaną formą organizacji społecznej.Do zwierząt stadnych należy wiele gatunków kręgowców, głównie spośród ssaków np. baranów, łosi.... typu Złocki, Moryc, trener DB, kierownik AB, sekretarz MD i naczelny wódz SS. wstyd, wstyd, wstyd... byłem na tym meczu... żenada gra, żenada zachowanie, żenada sędziowanie... a miało być cudnie. jestem zawiedziony. ps. zaraz pewnie sekretarz zaprosi mnie do przyjścia, do rozmowy i będzie udzielał rad... pozdrawiam. ps2. dalej trzymam kciuki ale nie ukrywam, że jestem wku****ny.

autor: ~Do DM 2016-05-05 10:10:48

avatar Nudny jesteś. Czekasz tylko na wpadkę, na jakieś niepowodzenie Sokoła żeby móc się uzewnętrznić. Czemu swoich inicjałów nie napisałeś jak jesteś taki znawca? Ty pouczasz kogoś jak się ma zachować - śmieszne. Idź do gazety jeszcze raz i poopowiadaj o cyrku i klaunach, rozpłacz się jak to źle cię potraktowano i jak ty wszystko dobrze robiłeś a cała reszta to "stado baranów". Mam nadzieję, że nikt cię już w Sokole do niczego nie zaprosi. A rada owszem jest, zacznij myśleć zamiast kopiować Wikipedię.

autor: ~asdf 2016-05-05 16:19:03

avatar Jeszcze jest szansa o ile drużyny nad nami potkną się kilka razy a my zaczniemy wygrywac nie tylko u siebie.

autor: ~heh 2016-05-05 22:51:05

avatar żeby wygrywać trzeba umiejętności ,a nie kłapania,i jazdy po kulach, sędzia zły taki owaki .ehh żałosne

autor: ramborior 2016-05-06 10:49:22

Profil ramborior w Futbolowo Dobra rada z Wikipedią - udzielam ;)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ekogwarancja | Jastków

Europejski Turniej Piłki Nożnej