|
Sokół Konopnica | 0:0 | Cisy Nałęczów |
2024-04-13, 15:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Lublin | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 19 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 20 | ||||||||||||||||||||||||
|
Sokół Konopnica - Cisy Nałęczów 0:0 (0:0)
Skład Sokół: Kamil Styżej -- Daniel Lis, Dawid Sowiński, Mateusz Obara, Yaroslav Puhaiev -- Kacper Piskorski, Denys Braslavets, Piotr Wójcik, Jarosław Wójcik (C), Adrian Uściłowski ('38 Damian Gil) -- Jakub Kawalec ('85 Rafał Jęczeń).
Ławka: Paweł Borzęcki, Paweł Koleniec, Konrad Wójcik, Bartosz Gano, Grzegorz Caban, Wojciech Próchniak, Alan Wójcik.
Trener: Tomasz Prasnal.
Skład Cisy: Michał Komor -- Maciej Piskor, Łukasz Koput ('57 Bartosz Nowak), Arkadiusz Pluta (Maciej Adamczuk), Marcin Paprocki, Mikołaj Rodzik ('86 Łukasz Złocki), Mateusz Próchniak, Wojciech Plewiński (C) ('75 Konrad Domagalski), Kosma Domański, Pavlo Semeniuk, Patryk Kędra.
Trener: Michał Walendziak.
Żółte kartki: Sokół: D. Sowiński, D. Braslavets, Y. Puhaiev.
Żółte kartki: Cisy: M. Rodzik, K. Domański, Ł. Koput.
Sędziował: Michał Kalinowski, Asystenci: Seweryn Sarna, Agnieszka Tymoszuk.
Trawena Trawniki - Sokół Konopnica 3:0 (2:0)
Bramki Trawena: '39 Piotr Sternik, '40 Patryk Bartosz, '65 Piotr Kwiatkowski.
Skład Trawena: Dawid Wójcik -- Daniel Barabasz, Piotr Kwiatkowski, Michał Jeleniewski ('78 Bartłomiej Dworucha), Jakub Przybylski ('46 Hubert Mazurek), Piotr Sternik, Szymon Bancerz (C) ('78 Paweł Bors), Dariusz Komarzeniec, Mateusz Warda, Krzysztof Szczepanik ('46 Marcin Kubicki), Patryk Bartosz ('68 Piotr Panecki).
Trener: Janusz Dec.
Skład Sokół: Paweł Borzęcki -- Daniel Lis, Dawid Sowiński, Mateusz Obara, Yaroslav Puhaiev -- Adrian Uściłowski, Denys Braslavets, Bartosz Gano ('58 Damian Gil), Jarosław Wójcik (C), Kacper Piskorski ('78 Wojciech Próchniak)-- Rafał Jęczeń ('72 Alan Wójcik).
Ławka: Paweł Koleniec, Kacper Chudzik, Konrad Wójcik, Piotr Łazuka.
Trener: Tomasz Prasnal.
Żółte kartki: Trawena: J. Dec (trener).
Żółte kartki: Sokół: B. Gano.
Sędziował: Rafał Sugier, Asystenci: Paweł Bednarczyk, Rafał Reszka.
Sokół Konopnica - Polesie Kock 0:2 (0:2)
Bramki Polesie: '18 Arkadiusz Adamczuk, '32 Kacper Niedziela.
Skład Sokół: Kamil Styżej -- Daniel Lis ('46 Konrad Wójcik), Tomasz Sekrecki, Piotr Wójcik ('55 Damian Gil), Yaroslav Puhaiev ('65 Alan Wójcik) -- Adrian Uściłowski, Denys Braslavets, Bartosz Gano ('46 Jakub Kawalec), Jarosław Wójcik (C), Kacper Piskorski -- Rafał Jęczeń ('77 Grzegorz Caban).
Trener: Tomasz Prasnal.
Skład Unia: Dawid Kuźma -- Jakub Laskowski, Crispen Munashe Chikorowondo, Tymoteusz Lato, Jakub Zdunek ('70 Jakub Czechowski), Kacper Niedziela, Arkadiusz Adamczuk (C) ('87 Miłosz Dajek), Daniel Gliniak, Bartosz Duda ('74 Maksymilian Sowa), Kacper Białek, Dawid Pikul ('85 Daniel Sowiński).
Trener: Paweł Sobolewski.
Żółte kartki: Sokół: T. Sekrecki, A. Uściłowski, P. Wójcik, K. Wójcik, D. Gil.
Żółte kartki: Polesie: D. Gliniak.
Sędziował: Marcin Kępowicz, Asystenci: Michał Pastusiak, Krzysztof Poleszak.
Avia II Świdnik - Sokół Konopnica 2:0 (1:0)
Bramki Avia: '45, '75 Wiktor Lenard.
Skład Avia: Rafał Rudolf -- Daniel Tchórzewski, Jakub Żmuda ('80 Denis Fedorov), Ireneusz Dmitruk, Jan Parcheta ('46 Kacper Rukasz), Miłosz Kowalski (C), Krystian Świdnik ('12 Michał Janczak), Grzegorz Czupryn ('71 Patryk Franczak), Wiktor Lenard, Szymon Kobiałka ('75 Jan Klimczak), Aleksander Bzowski.
Trener: Mateusz Książek.
Skład Sokół: Kamil Styżej -- Daniel Lis, Dawid Sowiński, Piotr Wójcik, Yaroslav Puhaiev -- Adrian Uściłowski ('46 Damian Gil), Denys Braslavets, Bartosz Gano ('68 Rafał Jęczeń), Jarosław Wójcik (C), Kacper Piskorski ('75 Alan Wójcik)-- Jakub Kawalec ('77 Serhii Riazantsev).
Trener: Tomasz Prasnal.
Żółte kartki: Avia: S. Kobiałka.
Żółte kartki: Sokół: Y. Puhaiev.
Czerwona kartka: Sokół: '75 D. Sowiński.
Sędziował: Rafał Czubiel, Asystenci: Szymon Kaźmirski, Natalia Szczygieł.
Unia Bełżyce - Sokół Konopnica 0:2 (0:1)
Bramki Sokół: '34 Denys Braslavets (as. Jakub Kawalec), '53 Jarosław Wójcik (z karnego po faulu na Kacprze Piskorskim).
Skład Unia: Maksymilian Ciesielczuk -- Eryk Kołodziejczyk, Dawid Żyszkiewicz, Mateusz Kowalewski ('56 Jakub Wójcik), Dawid Pomorski (C), Patryk Nieradko ('13 Paweł Sułek), Paweł Dajos, Mateusz Kwiatkowski ('56 Piotr Bartoszcze), Jakub Suski, Tycjan Tatara ('46 Mikołaj Kępka), Sylwester Parada.
Trener: Radosław Stec.
Skład Sokół: Kamil Styżej -- Daniel Lis, Dawid Sowiński, Piotr Wójcik, Yaroslav Puhaiev -- Adrian Uściłowski, Denys Braslavets, Bartosz Gano, Jarosław Wójcik (C), Kacper Piskorski ('85 Konrad Wójcik)-- Jakub Kawalec ('86 Rafał Jęczeń).
Trener: Tomasz Prasnal.
Żółte kartki: Unia: D. Pomorski.
Żółte kartki: Sokół: J. Wójcik, A. Uściłowski, D. Braslavets, B. Gano, Y. Puhaiev.
Sędziował: Mateusz Pizoń, Asystenci: Radosław Wrona, Mateusz Depta.
0:0 | ||
Sokół Konopnica | Cisy Nałęczów |
dzisiaj: 166, wczoraj: 268
ogółem: 2 080 969
statystyki szczegółowe